• Biuro rachunkowe Pruszcz Gdański.
  • Księgowość Pruszcz Gdański.
  • Biuro podatkowe Pruszcz Gdański.
  • Biuro rachunkowe Trójmiasto.

Gwarantujemy profesjonalną i rzetelną obsługę

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą

Zobacz więcej

ABAK - Biuro Rachunkowe Pruszcz Gdański

Biuro Rachunkowe „ABAK” s.c. Mirosława Linsztet i Andrzej Linsztet to firma z wieloletnią tradycją działająca od 1992 roku (od 1999 roku – w formie spółki cywilnej). Długoletnie doświadczenie, doskonałe przygotowanie merytoryczne, potwierdzone Świadectwem Kwalifikacyjnym wydanym przez Ministra Finansów (nr 18331/00), a także sumienność i profesjonalizm naszego zespołu pozwalają zaproponować Państwu sprawdzone metody współpracy oraz stanowią gwarancję jakości oferowanych przez nas usług.

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie rachunkowości, księgowości uproszczonej oraz obsługi kadr i płac dla podmiotów o różnych profilach i różnej wielkości – naszymi klientami są zarówno spółki kapitałowe (z udziałem kapitału krajowego i zagranicznego), jak i małe firmy jednoosobowe, a także fundacje i spółki osobowe. Nowo powstającym podmiotom doradzamy w wyborze formy prowadzenia działalności, sposobu opodatkowania oraz pomagamy uporać się z formalnościami towarzyszącymi zakładaniu firmy. W ramach świadczonych usług reprezentujemy państwa w kontaktach z urzędem skarbowym i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych.

Państwa komfort i bezpieczeństwo są dla nas priorytetem, dlatego też gwarantujemy kompetentną i rzetelną obsługę oraz całkowitą poufność wszelkich informacji.


* Posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie OC z tytułu prowadzonej działalności.

Biuro Rachunkowe „ABAK” s.c.
Mirosława Linsztet i Andrzej Linsztet

83-000 Pruszcz Gdański
ul. Żeromskiego 54

Telefon:
(58) 683-31-04
(58) 300-05-24
Kom.: 608 496 743

E-mail: biuro@abaksc.pl

Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 15.00.