O nas

ABAK – BIURO RACHUNKOWE PRUSZCZ GDAŃSKI

Biuro Rachunkowe „ABAK” s.c. Mirosława Linsztet i Andrzej Linsztet to firma z wieloletnią tradycją działająca od 1992 roku (od 1999 roku – w formie spółki cywilnej). Długoletnie doświadczenie, doskonałe przygotowanie merytoryczne, potwierdzone Świadectwem Kwalifikacyjnym wydanym przez Ministra Finansów (nr 18331/00), a także sumienność i profesjonalizm naszego zespołu pozwalają zaproponować Państwu sprawdzone metody współpracy oraz stanowią gwarancję jakości oferowanych przez nas usług.

Usługi księgowe Gdańsk.

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie rachunkowości, księgowości uproszczonej oraz obsługi kadr i płac dla podmiotów o różnych profilach i różnej wielkości – naszymi klientami są zarówno spółki kapitałowe (z udziałem kapitału krajowego i zagranicznego), jak i małe firmy jednoosobowe, a także fundacje i spółki osobowe. Nowo powstającym podmiotom doradzamy w wyborze formy prowadzenia działalności, sposobu opodatkowania oraz pomagamy uporać się z formalnościami towarzyszącymi zakładaniu firmy. W ramach świadczonych usług reprezentujemy państwa w kontaktach z urzędem skarbowym i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych.

Państwa komfort i bezpieczeństwo są dla nas priorytetem, dlatego też gwarantujemy kompetentną i rzetelną obsługę oraz całkowitą poufność wszelkich informacji.

* Posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie OC z tytułu prowadzonej działalności.

Dlaczego warto nam zaufać?

Doświadczenie

Dzięki wieloletniej obecności na rynku oraz pracy z wieloma klientami, uzyskaliśmy bezcenne doświadczenie.

Jakość

Nasze doświadczenie oraz indywidualne podejście sprawiają, że nasi klienci są zawsze zadowoleni.

x

Poufność

zachowanie w tajemnicy wszystkiego, o czym dowiedziano się w związku z wykonywaniem czynności zawodowych

BIURO KSIĘGOWE PRUSZCZ GDAŃSKI

Niezależnie od tego, czy zamierzamy zlecieć specjalistom wiele różnych zadań, czy może tylko firmową księgowośćPruszcz Gdański i całe Trójmiasto jest w stanie zaproponować nam rzetelne biura rachunkowe. Zakres ich usług jest bardzo zróżnicowany, dzięki czemu każdy może znaleźć ofertę dopasowaną do swoich potrzeb, bez względu na to, jakiego rodzaju działalność prowadzimy. Bardzo ważną cechą wyróżniającą dobre biuro podatkowe Pruszcz Gdański jest dysponowanie większą liczbą specjalistów z odpowiednio dużym doświadczeniem. Dzięki temu zyskujemy pewność, iż sprawami naszej firmy zajmą się oni z należytą dbałością. Jest to duże odciążenie dla każdego przedsiębiorcy, który nie musi się martwić o ten konkretny aspekt swojej działalności.

Biuro Rachunkowe „ABAK” s.c.
Mirosława Linsztet i Andrzej Linsztet

ul. Żeromskiego 54
83-000 Pruszcz Gdański

© 2021 ABAK. Wszelkie prawa zastrzeżone